Návod jak zhubnout za 4 dny celkem 4-5 kilo

Sacharidové vlny

Název tohoto článku Jak zhubnout za 4 dny celkem 4 – 5 kg se může zdát zavádějící, již logicky vás musí napadnout, že to není možné. Odpověď zní ano i ne. Shodit na váze 4 kg za 4 dny lze, ale jedná se pouze o dehydrataci v podobě odvodnění těla.

Úbytek tukové tkáně o hmotnosti 4kg za 4 dny není možný a zkoušet takovéto drastické způsoby je zdraví škodlivé. Můžete se setkat s právě zmíněnou variantou jak zhubnout 4 kg z pár dnů u profesionálních kulturistů, kteří provádějí přibližně 3 dny před závody odvodnění organizmu, aby neměli žádnou podkožní vodu. V tomto článku se dozvíte, jak nejrychleji zhubnout bez škodlivosti na zdraví.

Jak rychle zhubnout 4 kg

Už jsme si řekli, že informace typu: jak zhubnout do 4 dnů nebo ještě hůře jak zhubnout za 3 dny jsou hloupost. Lidské tělo není spalovací pec, která dokáže spálit, co potřebujete za krátkou dobu v řádu dnů.

Dieta je složitý proces, který trvá dlouhou dobu. Má svůj začátek, průběh, ale žádný konec. Žádný konec, protože se nejedná o dočasnou změnu stravování, ale o trvalý stav, jinak se vám vrátí shozené kilogramy zpátky během chvíle s tzv. jojo efektem.

Detoxikace

Před začátkem diety je nutné tělo detoxikovat k tomu jsou vhodné zelené čaje a zelené superpotraviny. Tento proces by se dal přirovnat k jarnímu servisu automobilu, aby pracoval správně a nezadrhával se motor.

Návod jak rychle zhubnout je snadný, je nutné změnit životní styl. Začít se především více pohybovat (cvičit), protože ubírat pouze kalorie z jídelníčku nestačí. Efektivní dieta je závislá na pohybové aktivitě.

Tip jak zhubnout 4 kila rychle?

Stačí správně detoxikovat organizmus a začít s dietou. Začátek diety bývá snadný a rychlý. 4 kila půjdou dolů rychle.

Cvičením ke zhubnutí

Nejlepší fyzickou aktivitou není běh, ani chůze, ale posilování. Při posilování si tělo udržuje vysokou tepovou frekvenci, navíc zapojujete všechny svaly a zefektivňuje se váš metabolizmus. Hlavní výhodou posilování je, že tělo spaluje ještě cca 2 hodiny po ukončení posilování. Dále čím více budete mít svalů, tím větší bude hodnota vašeho BMR.

Jak zhubnout břicho

Břicho je složitá partie, na které se tukové tkáně nevzdávají bez boje. Samotné posilování je málo, protože se říká, že „pekáč buchet se dělá v kuchyni“. To znamená, že i když budete mít vypracované břišní svaly, tak nebudou vidět, pokud budou skované v tukovém polštáři. Zkuste proto 30 denní výzvu na břicho.

Jak zhubnout za 4 dny shrnutí

Pozor na informace o dietách a hubnutí. Nevěřte všemu, co čtete na internetu a především ne článkům typu jak zhubnout za 4 dny, pokud se nejedná o plastickou operaci. Při dietě je nejdůležitější přemýšlet nejen nad jídlem, ale i nad výběrem diety a odkud čerpáte zdroje informací. Ukázkou je naše prezentovaná zkušenost a recenze dukanová dieta. Přestože je účinná, je velmi drastická pro tělo.

Zkuste kurzy o hubnutí zde

Návod jak zhubnout za 4 dny celkem 4-5 kilo
4.3 (86%) 10 hlasů