Jak zhubnout stehna bez cvičení nebo s cviky za týden

Stehna jsou jedna z nejproklínanějších ženských partií a tukové tkáně se tam ukládají mnoho ženám velice snadno. Náchylnost na ukládání tuků primárně do stehen je dána typem ženské postavy. Není třeba ale bědovat, nyní se vám pokusíme poradit, jak zhubnout stehna efektivně, aniž by přišel nenáviděný jojo efekt.

Tlustá stehna nejsou pouze estetický problém, ale i pohybový, jelikož dochází k šoupání na vnitřní straně stehen a delší procházky nebo běh mohou být utrpení. Což bude další informace, kterou vám v tomto článku osvětlíme, jak zhubnout vnitřní stranu stehen.

Jak nejrychleji zhubnout stehna

Zprvu vám poradíme, že návody jak zhubnout stehna za týden jsou hloupost a zvláště, pokud jsou pro vás stehna problémová partie, tak se jedná o hubnutí v řádu měsíců do dosažení kýžené postavy. Dalším nešvarem jsou informace jak zhubnout stehna bez cvičení.

Hubnutí bez cvičení můžete podpořit zdravým vyváženým životním stylem a jídelníčkem. Zkuste superpotraviny, ale nečekejte zázraky.

Hubnutí stehen s jídelníčkem a dietou

Ano, lze zhubnout čistě s upravením jídelníčku za pomocí diety, ale nedosáhnete vysněné postavy. Určitě vaše vysněná postava není povadlá kůže na stehnech.

Stehna mají být pevná a vypracovaná. K tomu vám pomohou cviky na stehna. Pokud jste introvertní a nechcete se producírovat v posilovně, můžete vyzkoušet zprvu cviky doma.

Jak zhubnout silná stehna

Máte problém s velkými stehny, které se při chůzi o sebe třou a po chůzi máte sedřenou kůži? Zprvu je potřeba hubnutí stehen provádět s využitím cvičení na zhubnutí stehen a upravit jídelníček. Teprve, až stehna budou mít obvod, který vás nebude omezovat v pohybu, zapojte dlouhé chůze a běhání.

Jak rychle zhubnout stehna

Když jsme se dostali přes nepříjemnou část s třením stehen, můžeme se plně vrhnout na úspěšné zhubnutí stehen. Jak jsme psali již v textu výše, je potřeba běhat. Běháním nohy sílí a zpevňují se. Zároveň dochází ke spalování tuků ve stehnech. Doporučuji využívat proměnlivý HIIT trénink, který patří mezi nejúčinnější způsob, jak zhubnout na stehnech.

Pokud jsou vaší problémovou partií nejenom stehna, ale také zadek, přečtěte si speciální článek jak zhubnout zadek a stehna.

Jak zhubnout stehna za měsíc

Krásné počasí je přímo ideální na běhání. Navíc si můžete na zahradě, či na balkonu položit karimatku lehnout si a provádět cviky na stehna. Mezi nejúčinnější cviky na stehna patří dřepy, které zároveň posilují hýždě. Pokud vás bolí kolena vyzkoušejte jiné cviky v leže. Například zvedáním střídavě nohou do pravého úhlu nebo zvedáním jedné nohy při ležení na boku. Tyto cviky vám zaručeně pomohou zhubnout přes stehna.

Poznámka: Při pravidelném běhání, cvičení a dodržování dietního jídelníčku uvidíte změnu a hubnutí stehen již za 1 měsíc.

Jak zhubnout stehna bez cvičení nebo s cviky za týden
5 (100%) 6 hlasů